Trenerzy

Magdalena Kaźmierczak-Polowczyk

Magdalena Kaźmierczak-Polowczyk
fryzjerstwo, zarządzanie MSP, rachunkowość i finanse
w zakresie fryzjerstwa – świadectwo czeladnicze Nr 35684 z dnia 23.11.2009 (nauka zawodu w formie kursu zawodowego od 01.09.2006 do 31.08.2009), po ukończeniu nauki zawodu dodatkowa praca w salonie fryzjerskim 2011-2016, ukończony kurs pedagogiczny (zaświadczenie Nr 4/II/2017), którego program został zatwierdzony przez Wielkopolskiego Kuratora oświaty dnia 14.05.2017 nr WRE.5633.27.2017 czeladnik fryzjerstwa, wykształcenie pedagogiczne, ukończone studia licencjackie (Zarządzanie Biznesem PWSZ Kalisz), studia magisterskie (Rachunkowość i Finanse UE Poznań, Wycena Nieruchomości UE Poznań) oraz Prawo SWPS Poznań – w trakcie prowadzenie praktycznej nauki zawodu młodocianych od września 2017 roku oraz prowadzenie Instytucji Szkoleniowej od 2016 roku.

Piotr Polowczyk

Sprzedaż, pozyskiwanie klientów, rozwój osobisty, MS Office, spedycja i kontakt z klientem międzynarodowym.
Od 8 lat praca w branży handlowej i spedycyjnej obsługującej klientów z Francji, Belgii, Niemiec itd. Praca prowadzona w języku polskim i angielskim. Właściciel instytucji doradczo – szkoleniowej, szkoleniowiec od 2017 roku. Osoba odpowiedzialna za współpracę z klientami – firmami zewnętrznymi za: realizację celów sprzedażowych, innowacyjność, rozwój umiejętności i komunikacji, rozwój zawodowy oraz realizacje zadań kierowniczych. Trener MS Office 2016 (Excel, Word, PowerPoint, Outlook). Wykształcenie wyższe: absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii).

Anna Sadłowska

Praktyk, marketer aktywnie działający na różnych płaszczyznach szeroko pojętego marketingu. Działaniami wspierającymi sprzedaż zajmuję się od kilkunastu lat. Swoją karierę zawodową zaczynałam w dziale sprzedaży branży FMCG, prowadząc aktywne działania zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Z biegiem lat moje doświadczenie zawodowe wzbogaciło się o aktywności związane ze sprzedażą i promocją produktów z wykorzystaniem sklepu internetowego. W swojej codziennej pracy
zajmuję się również optymalizacją stron internetowych, promowaniem firm i ich produktów w Google (zarówno w wynikach organicznych, jak i z wykorzystaniem Google Ads) oraz tworzeniem kampanii marketingowych w mediach społecznościowych tj. LinkedIn, Facebook, YouTube czy Instagram.
Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług Od 2008 roku.

Iwona Mieczyńska

Specjalizuje się w obszarach takich jak: Zarządzanie i przywództwo – facylitacja graficzna- myślenie wizualne- storytelling – marka osobista, kompetencje managerskie – kompetencje miękkie, społeczne, trenerskie. Ukończyła socjologie na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała certyfikat ICF ogólnoświatowej organizacji coachingowej International Coach Federation i certyfikat Trenera biznesu w Akademii Grupy SET oraz International Education Society. Filantropka – chętnie udziela się społecznie wspierając Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych. Swoje kompetencje i doświadczenie wykorzystuje także w Akademii Przyszłości, gdzie kieruje zespołem wolontariuszy. Założycielka Akademii Rozwoju IM. Jako trener pracuje z młodzieżą, studentami, osobami powracającymi na rynek pracy. Prowadzi coaching biznesowy dla menedżerów i właścicieli firm.

 

Monika Pasternak

Stylistka specjalizująca się w koloryzacjach oraz barberingu. Właścicielka salonu M- Styl w Swarzędzu pod Poznaniem. Dyplomowany fryzjer. Absolwentka szkoleń Adama Szulca na targach beauty w Warszawie. W 2019 roku uczestniczyła w Akademii Macieja Maniewskiego, gdzie ukończyła szkolenia w zakresie nowoczesnych technik strzyżeń i koloryzacji damskich i pielęgnacji. Salon Moniki Pasternak należy do grona Expert L’Oreal Professionnel, oferując najwyższej jakości usługi koloryzacji i pielęgnacji. Jako zrzeszona w salon Expert LP regularnie uczestniczy w szkoleniach w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie z koloryzacji, nude ombre, fanche balayage i wszystkich nowości. „Fryzjerstwo od samego początku było moja pasja. Od samego początku interesowałam się głównie dwoma specjalizacjami, nie łapiąc się wszystkiego, myśląc tylko o zysku, bo w końcu wyprzedzili by mnie ci, którzy się skupiają na tym czego potrzebuje klient. Branża fryzjerska jest bowiem dla mnie pojęciem bardzo pojemnym i nie da się przyswoić całego materiału fryzjerskiego w stopniu mistrzowskim z obu wciąż rozwijających się działów. Zatem skupiłam się na dziale męskim i damskich koloryzacjach. Posiada swój własny styl.

Maciej Lewandowski

Kilkunastoletnie doświadczenie ze sztuką fryzjerska. Jest szkoleniowcem na wszelkiego rodzaju szkoleniach . Nawiązuje współpracę z instruktorami i szkoleniowcami z całej Polski . Na swoim koncie ma niezliczoną ilość certyfikatów oraz dyplomów przebytych szkoleń . Szkolił się w najlepszych akademiach w Polsce . Ma ogromną pasję i zamiłowanie do fryzjerstwa szczególnie do strzyżeń damskich.

Jakub Ratajczak

Moją przygodę zacząłem w 2015r. W 2019 roku miałem okazję szkolić się pod bacznym okiem dwukrotnego Mistrza Świata Tomasza Draba we Fryzjerstwie Męskim. Następnie brałem udział w wielu szkoleniach i konkursach, w których zająłem pierwsze miejsca zdobywając certyfikaty takie jak : Konkursy : Pierwsze Miejsce w konkursie indywidualnym Ja Stylista im. Stefana Siankowskiewgoo Certyfikaty : certyfikat zaawansowany Modern Barber w Mucha BarberShop, w którym to salonie otrzymałem pracę i dalszą możliwość rozwoju osobistego, certyfikat zaawansowanych strzyżeń fryzur klasycznych w Podciety BarberShop, certyfikat zaawansowanych strzyżeń fryzur Future Classic w Studio Fryzur Męskich Mateusz Banaszek Jestem młodym dwudziestotrzyletnim, fryzjerem z szerokimi perspektywami na wykonywanie swojego fachu i ogromnym doświadczeniem, które cały czas udoskonalam. Od 8 lat zarażam pasją do samego fryzjerstwa. Zagłębiłem się w sztuce barberingu, ponieważ detale,które można uzyskać w cięciach barberskich to kunszt precyzji i estetyki w wyglądzie męskim.

Arkadiusz Markiewicz

Pełen spokoju i cierpliwości pedagog, który zajmuje się poszukiwaniem efektywnych sposobów nauczania przedmiotów zawodowych fryzjerskich poprzez analizę celów, treści, metod oraz form organizacji kształcenia. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej oraz Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Wykładowca akademicki, którego pasją jest dydaktykai metodyka nauczania. Od blisko 14 lat zaraża pasją do fryzjerstwa młodszych i starszych uczniów, słuchaczy szkół średnich oraz uczelni wyższych. Chętnie poszukuje niestandardowych rozwiązań; znany z awangardowych upięć, wizjonerskich strzyżeń i koloryzacji. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych; na co dzień właściciel pracowni fryzjerskiej, w której zdobywa kolejne doświadczenia. Absolwent i edukator Międzynarodowej Amerykańskiej Akademii Fryzjerskiej Pivot Point.

Izabela Babińska

Izabela Babińska jest nie tylko fryzjerką i właścicielką salonu fryzjerskiego, ale także edukatorką. Jeździ po Polsce i uczy innych fryzjerów technik czy stylizacji. To było jej marzenie, które z czasem się spełniło. Wszystko zaczęło się od pierwszego konkursu. W 2011 roku pani Iza zdecydowała się pojechać na międzynarodowy konkurs fryzjerstwa do Poznania. W 2012 w Pucharze Śląsku Pani Iza zdobyła 4. miejsce. Postanowiła także wrócić do Poznania, gdzie zdobyła 3. miejsce. W Metamorfozach zajęła 2. miejsce. Kolejne lata to 3. miejsce w Pucharze Polski oraz główna nagroda w Mistrzostwach Polski Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie. W zawodzie fryzjera ponad 20 lat, edukator z ponad 10-letnim doświadczeniem

Magdalena Przybyła

Wykształcenie wyższe – ukończona Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu na kierunku kosmetologia. 10 lat doświadczenia w branży kosmetycznej. Ukończone kursu z zakresu: makijażu permanentnego, laminacji brwi, laminacji liftingu botoxu rzęs, zabiegi z wykorzystaniem kwasów. Od 6 lat prowadzi dobrze prosperujący salon kosmetyczny.

 

Anna Barańska

Stylistka specjalizująca się w koloryzacjach. Pasjonują ją kolory, dlatego za pomocą opracowanych własnych technik kierując się wyobraźnią i nabytą wiedzą tworzy koloryzacje pełne życia, barw, ruchu i elegancji. Jest pasjonatką fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążąca do perfekcji. Od 2006 roku prowadzi renomowaną pracownię fryzjerską „VENECJA” w Rawiczu. Szkoleniowiec oraz fryzjer z ponad 15-letnim doświadczen

Agnieszka Andrys

Stylistka specjalizująca się w koloryzacjach. Od 5 lat szkoleniowiec Leyton House, wcześniej 2 letnie doświadczenie szkoleniowca w firmie By Fama. Szkoleniowiec z technik koloryzacji, techniki brazylijskiej, algorytm 12 itd. Jest managerem i głównym stylistą w salonie fryzjersko-kosmetycznym w Pobiedziskach.