Trenerzy

Łukasz Szczepanik

Trener biznesu, HR Manager, konsultant. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w działach HR, także na stanowiskach managera, w obszarach rekrutacji i rozwoju. Pracował jako konsultant freelancer oraz współpracował z firmami doradczo - szkoleniowymi. Praktyk biznesu, z doświadczeniem we wdrażaniu zmian organizacyjnych oraz w zarządzaniu sprzedażą. Studiował pedagogikę oraz socjologię, uczestnik kilkudziesięciu szkoleń. Jako trener specjalizuje się w szeroko rozumianej tematyce zarządzania, komunikacji oraz skuteczności osobistej

Katarzyna Żądłowska

Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży z prawie 10  letnim doświadczeniem w branży Retail związanym z koordynowaniem procesów sprzedażowych, analizą rynku i działań konkurencji oraz przede wszystkim zarządzaniem rozproszonymi zespołami. Na co dzień nadzoruję funkcjonowanie podległego regionu oraz wprowadzam niezbędne optymalizacje. Pracując dla takich marek jak: Smyk, T-mobile, NewBalance,Wojas, oraz Kik. Pozwoliło mi poznać różne kultury organizacyjne, ich struktury oraz problemy z którymi trzeba było się zmierzyć, zaowocowało to w zdobyciu doświadczenia, przede wszystkim wiedzy praktycznej  którą teraz mam okazję przekazywać innym. Przekazuje wiedzę w sposób jasny, bezpośredni i konkretny. Uczę jak być Liderem którego zespół będzie szanował oraz z dumą naśladował poprzez rozwój tzw kompetencji miękkich wykorzystywanych w środowisku biznesowym. Uczę jak podnosić efektywność swoich działań, aby założone cele sprzedażowe zostały osiągnięte.

Julia Siejak

Fryzjerstwo to najpiękniejszy zawód świata"dlatego 13 rok spełniam się w 100 %. Moi klienci i sami fryzjerzy wiedzą, że to już nie tylko rzemiosło, ale sztuka. Pasjonują mnie kolory, dlatego za pomocą opracowanych własnych technik kierując się wyobraźnią i nabytą wiedzą tworzę koloryzację pełne życia, barw, ruchu i elegancji.
Doświadczenie zawodowe: Jestem pasjonatką fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążąca do perfekcji. Na co dzień prowadzę własną pracownię fryzjerską w Środzie Wielkopolskiej.

Prowadzę: szkolenia fryzjerów z zasad i technik koloryzacji, a także przekazuję wiedzę z najnowszych trendów.

Anna Sadłowska

Doświadczenie zawodowe Właściciel firmy Marketing In Action (www.marketinginaction.pl). Praktyk, marketer aktywnie działający na różnych płaszczyznach szeroko pojętego marketingu. Działaniami wspierającymi sprzedaż zajmuję się od kilkunastu lat. Swoją karierę zawodową zaczynałam w dziale sprzedaży branży FMCG, prowadząc aktywne działania zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Z biegiem lat moje doświadczenie zawodowe wzbogaciło się o aktywności związane ze sprzedażą i promocją produktów z wykorzystaniem sklepu internetowego, czy też platformy Allegro. W swojej codziennej pracy
zajmuję się również optymalizacją stron internetowych, promowaniem firm i ich produktów w Google (zarówno w wynikach organicznych, jak i z wykorzystaniem Google Ads) oraz tworzeniem kampanii marketingowych w mediach społecznościowych tj. LinkedIn, Facebook, YouTube czy Instagram.
Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług Od 2008 roku.
Wykształcenie Wyższe Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kierunek zarządzanie i marketing. Studia podyplomowe - Menadżer produktu.

Mariusz Wesołowski

Specjalizacje:

E-marketing
E-commerce
Doświadczenie zdobywał w Grupie Allegro, w której odpowiadał za projekty edukacyjne w obszarach marketingu oraz handlu w internecie. Współpracował w ramach kontraktów oraz z zleceń z takimi firmami, jak Raben Group, Agora S.A., Selena, Onet. Prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Gdańsku, a także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i we Wrocławiu.
Wykształcenie wyższe magisterskie.
Doświadczenie w projektach edukacyjnych:
Edukacyjne Spotkania Allegro,
Akademia Biznesu Internetowego, Akademia Onet, Projekty POKL, m.in. Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu, Agencja Rozwoju Regionalnego Konin.